בריכות שחיה עיליות ביתיות

אז החלטתם שאתם רוצים בריכה אבל בריכה בנויה באדמה היא לא אופציה. אם מבחינה תקציבית, מבחינת מקום בחצר או שאתם פשוט לא רוצים להתעסק עם רישוי. אם זה המקרה, כנראה שבריכה מודולרית עילית היא הפתרון עבורכם.

לטובת ברכות מודולריות ניתן למנות יתרונות רבים, ולעומתם גם חסרונות מועטים. אנו ננסה לעשות עבורכם סדר על-מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה הכי טובה עבורכם.

יתרונות הבריכות המודולריות:

לבריכות מודולריות ניתן לחבר אביזרים רבים וכך להשוות אותן מבחינה תפעולית לבריכות בנויות ויקרות הרבה יותר, לדוגמא: מערכות חיטוי במלח, מסנני חול מקצועיים, מערכות חימום סולריות, תאורות לד מגנטיות ובכל עונה צצים עוד ועוד חידושים עבור בריכות אלו.

בריכות מודולריות הן בקטגוריה הזולה ביותר של בריכות שחיה, ועבור כמה מאות או אלפים בודדים של שקלים גם אתם יכולים להנות מבריכה איכותית בחצר הבית שלכם.

יתרון נוסף וחשוב מאוד של בריכות אלו הוא מהירות ופשטות ההתקנה שלהן. לאחר שהכנתם את השטח המיועד להקמת הבריכה, זה עניין של שעות בודדות עד שכל המשפחה תוכל לקפוץ למים, ובתהליך אפילו לא נדרש שימוש בכלי עבודה. יתרון זה גם הופך את הבריכות האלו לפתרון מושלם עבור השוכרים שבינינו, שיכולים לקחת את הבריכה איתם לכל מקום לאחר שהם עוברים דירה, ובמידה ועוברים לבית בלי חצר, ניתן למכור את הבריכות הלאה או להעבירן לחברים/משפחה.

בשנים האחרונות גוברת המגמה של הקמת דק עץ סביב בריכות אלו והקניית הרגשה של בריכה "אמיתית" לכל המתחם.

חסרונות הבריכות המודולריות:

לצד היתרונות הרבים, הבריכות המודולריות סובלות גם מחסרונות מועטים.

החסרון העיקרי של בריכות אלו הוא אורך החיים הקצר שלהן. אמנם לבריכה אין "תאריך תפוגה" הקבוע מראש, בעוד יש רבים אשר נהנים מהבריכה שש ושבע עונות, יש כאלו אשר נהנים עונה או שתיים בלבד עד שהבריכה מפסיקה לתפקד. השקעה בתשתית נכונה על פי הייעוץ של מומחי אקווה ספורט תעזור לכם למקסם את אורך החיים של הבריכה לקצה העליון של הסקאלה, זלזול בנושא זה ולצערנו כנראה שלא תהנו מהבריכה זמן רב כל-כך.

חסרון נוסף הוא שאי אפשר לטמון את הבריכות באדמה אפילו סנטימטר אחד, ולכן הבריכה לפעמים להוות "הפרעה" במתחם המשפחתי בחצר הבית.

אנו מציעים לפנות למומחי אקווה ספורט ולנצל את נסיוננו הרב על מנת להחליט מהי הבריכה המתאימה לכם ביותר, אם אילו תוספות וכיצד למקם אותה. 

Gal Osherov 
חיפוש

חיפוש מתקדם

   חנות
אבזור מקצועי לבריכות שחיה
אביזרי ניקיון לבריכות שחיה
בריכות שחיה מלבניות
בריכות שחיה עגולות
בריכות שחיה פיברגלס
ג'קוזי ומערכות ספא
חיטוי לבריכות שחיה
חימום בריכות שחיה
כיסויים לבריכות שחיה
מזרקות ותאורה לבריכות שחיה
מסנני חול לבריכות שחיה
משאבות לבריכות עיליות
משאבות לבריכות שחיה
מתנפחים וספורט ימי
נגישות, בטיחות ומשחקי מים
סולמות ומעקות לבריכות שחיה
ערכות סינון חול לבריכות
רובוטים לנקיון הבריכהבריכות שחיה
בריכות שחיה - AQUASPORT - החברה המובילה והמומחית בבניית כל סוגי בריכות שחיה. אנו נייצר ונבנה כל סוג בריכת שחיה עבורך.
  מושב גן הדרום, רח הזית 40, טל: 08-8566404, פקס: 08-8528926
קוסמטיקאית
lottery, lotto, lottery results
אפליקציות לאייפון, אפליקציות לאנדרואיד
בניית אתרים, קידום אתרים, שליחת SMS